Webová prezentace není optimalizována pro tento prohlížeč. Doporučujeme použít jeden z modernějších a bezpečnějších prohlížečů např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge.

Reference klientů

Jiří Mrhal

Na Malé Růži Drahelčice III. fáze

Vážený pane Doležale,
rád bych Vám poděkoval nejen za veškeré informace, ale zejména za Vaši milou vstřícnost a perfektní spolupráci během našeho celého 1,5 ročního jednání o mé novostavbě. Vaše jednání by mohlo být vzorem pro ostatní. Jsem velmi rád, že jsem mohl jednat právě s Vámi.
Přeji Vám, ať se Vám ve všem daří.
Jiří Mrhal

Milan Chytil

Pronájem Praha 6, Řepy

Pronájem mého bytu byl realizován s naprostou profesionalitou v krátkém časovém termínu včetně prověření zájemců.
Děkuji Milan Chytil

Jan Trejtnar

N65100

Pan ing. Petr Hrubý je profesionál na svém místě.
Za nás určitě velkou pochvalu.

Ing. Václav Pelc

N61927

Děkuji Ing. Petrovi Hrubému, který se prodeji našeho domu maximálně věnoval a odvedl bezchybný profesionální a korektní výkon. Moc děkuji.
Ing. Václav Pelc

Ing. Marcela Zbožínková

N65151

Pan Hrubý byl po celou dobu velmi profesionální, vstřícný, milý. Spolupracovali jsme s několika jinými makléři při prodeji našich jiných nemovitostí a pan Hrubý byl jednoznačne nejlepší.

Viera Donovalová

N73630

Moje zkušenost při prodeji nemovitosti byla velice pozitivní. Vaše realitní služby bych doporučila určitě i známým.

Jarmila Šumberová

N78542

Chci moc poděkovat a přeji hodně dalších úspěchů všem a hlavně Ing. Petru Hrubému za vzorný přístup. Šumberová

Veronika Rážová

Prodávala jsem přes vás byt už podruhé a v obou případech jsem byla velice spokojená. Jednání je rychlé a profesionální. Mohu vás vřele doporučit :)

Ladislava a Martin Nečasovi

Prodej bytu Praha 6 - Dejvice

Velice děkujeme paní Daně Markus Šnoblové za pomoc při zprostředkování prodeje naší nemovitosti. Mohli jsme jí plně důvěřovat, průběžně nás podrobně informovala a vyhověla našim požadavkům pro výběr kupce a celý prodej dokončila do termínu, který byl pro nás důležitý. Profesionální přístup, zodpovědnost, laskavost ,obětavost a preciznost. Děkujeme. Nečasovi

Barbora Pazderová

Koupě bytu

Paní Markus Šnoblová je spolehlivý a zkušený makléř, pomohla nám najít vhodnou nemovitost dle našich požadavků a zařídit veškeré administrativní a právní náležitosti a to i na dálku vzhledem k tomu že jsme kupovali nemovitost ze zahraničí. Děkujeme Barbora Pazderová

Jana Knitlová

Prodej bytu Praha 6 - Dejvice

Jsem ráda, že jsem se při koupi bytu potkala právě s paní Markus Šnoblovou. Je nejen naprosto profesionální, ale i výjimečně komunikativní, ochotná a vstřícná. Transakce tohoto druhu bývají spojeny s napětím, jako všechny velké životní kroky. Ona ale umí uklidnit, povzbudit a najít řešení, někdy i nad své povinnosti. Jana Knitlová, Hermelínská 2, Praha 6

Erika Buranská, prodávající

Prodej bytu

Děkuji...byla jste skvělá...profesionální s osobním přístupem...Vybrala jsem si dobře...moc vám děkuji...Přeji vám hodně štěstí a mnoho dalších prodejů.

Marie Oktábcová, prodávající

Prodej domu

Paní Jana Paštěková je velice milá a příjemná paní. Vše mi srozumitelně vysvětlila, informovala mě o každé prohlídce nemovitosti a dokonce mi pomohla se získáním PENB, což nebylo její povinností. Jsem s ní velice spokojená a každému ji mohu doporučit.